O firmie

/O firmie
O firmie2020-07-09T11:29:15+02:00
  • Samochody Ipcars Gorzów

Sprzedaż samochodów

Auto Serwis BestDrive Ipcars

Wypożyczalnia samochodów

Auto serwis, wypożyczalnia samochodów i sprzedaż aut w Ipcars w  Gorzowie Wielkopolskim.

Pomożemy Ci w naprawie samochodu po wypadku, wynajmie auta zastępczego oraz w kupnie nowego samochodu. Trzon naszej firmy stanowi wypożyczalnia samochodów oraz auto serwis.

Idea, która w dużej mierze przyczyniła się do powstania naszej firmy to zgromadzenie kilku usług z zakresu motoryzacji w jednym miejscu. Chcemy by klienci mogli rozwiązać u nas w kompleksowy sposób wszystkie swoje problemy związane z samochodem.

Powadzimy salon samochodowy, w którym znajduje się auto serwis i sprzedaż opon, wypożyczalnia samochodów oraz sprzedaż samochodów poleasingowych.

Specjalizujemy się w sprzedaży opon oraz usługach blacharsko-lakierniczych, które wykonujemy w naszym warsztacie samochodowym. My zajmiemy się naprawą i likwidacją Twojej szkody- Ty na czas naprawy dostajesz od nas samochód zastępczy w ramach gwarancji mobilności.

Możesz również wybrać inny pojazd ze względu na szeroką ofertę naszej wypożyczalni samochodów. Czeka na Ciebie nowoczesna flota-  od samochodów miejskich, po samochody premium, auta sportowe czy dostawcze. W naszym salonie możesz kupić swój nowy, wymarzony samochód i wyjechać nim prosto na drogę! Sprzedajemy samochody nowe i używane od autoryzowanych dealerów, pochodzące tylko z polskich salonów. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i pewne, potwierdzone  źródło zakupu.

Współpracujemy z dużymi i cenionymi sieciami, pracując pod markami takimi jak BestDrive i Rentis.

Jesteśmy partnerem franczyzowym  sieci BestDrive, należącej do globalnej sieci marki Continental. Dostarczamy opony oraz usługi serwisowe. Jako wypożyczalnia samochodów współpracujemy z siecią Rentis, którą można znaleźć w każdym dużym mieście i skorzystać ze zróżnicowanej i nowoczesnej floty. W swojej ofercie posiadamy tylko nowe rocznikowo samochody z pełną obsługą serwisową.

Ipcars to wyjątkowe miejsce, ponieważ nasza firma znajduje się w dawnym salonie samochodowym. Naszą misją jest kompleksowa obsługa i pełne zadowolenie z usług przy oszczędności czasu. Wszystkie te usługi znajdziesz w jednym miejscu  w Gorzowie Wielkopolskim – dajemy ci komfort i wygodę. Z nami zaoszczędzisz swój czas i załatwisz sprawnie wszystkie formalności. Siedzibą naszej firmy jest Gorzów Wielkopolski, gdzie  od lat rozwijamy swoją działalność w branży motoryzacyjnej.

Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda